TYYNI – Eesti keeles

Alates 2013 aastast  korraldatav Tyyni on Euroopa suurim discgolfi üritus ning see toimub Soomes Helsingi lähedal olevates linnades Sipoos, Keraval, Tuusulas ja Porvoos. Üritus kestab kokku 7 päeva ja kulmineerub kolmepäevase põhiturniiriga, kus kuuel erineval rajal mängib korraga üle 1000 mängija.

Aastal 2017 murdis Tyyni esimest korda Euroopa suurima enim osalejatega discgolfi rekordi (468 osalejat, eelmine rekord oli 266) aastal 2018 murti rekord uuesti kui mängijaid oli juba 741 ja aastal 2019 oli osalejaid juba 958. Aastal 2020 tühistati Tyyni maailmas leviva covid-19 tõttu. 2021 korraldati Tyyni kodumaiste mängijate toel kui osales ca 700 osalejat.

2022. aasta üritusest oodatakse osa võtma üle 1000 osaleja ning kokku on oodata üle 1200 osaleja kõikide kõrval üritustega.

Tyyni on discgolfi võistlus WOODSTOCK. Suur hulk osalejaist on välismaalt mis garanteerib, et kohad on täis discgolfi harrastajaid ja kõiki selle kõrval üritusi saate nautida rohkem kui nädala jagu ja nautida ainult discgolfi ning seda spordiala armastavate inimeste seltskonda.

Tyyni on mõeldud kõigile discgolfi harrastajatele olenematta oskuste tasemest või muust säärasest! Ürituse ajal toimuvad ametlikest võistlustest mitte ametlike paarismängudeni ning hole in one võistlusteni. Võid osaleda kasvõi ühel kõrval võistlusel või kogu turniiril kui oled võimeline.

Tyyni 2022. aasta üritus toimub 4.–10. juulini. Täpsema ajakava leiab siit (inglise keeles): https://www.tyyni.com/event-schedule/

TYYNI LÜHIDALT

  • 7 päeva järjest discgolfi
  • Paljud kõrvalüritused, nii ametlikud PDGA võistlused kui ka mitteametlikud, ühine avatseremoonia, hamburgeri- ja õlleõhtu, mängijate pidu…
  • Põhiturniir on A-taseme võistlus, mis kestab 3 päeva, mängitakse viiel erineval rajal samal ajal. Põhivõistlus mahutab üle 1000 osaleja ja on mõeldud nii profimängijatele kui ka amatööridele.
  • Põhivõistlusel mängivad kõik klassid kolmel päeval, kolmel erineval rajal (1 rada/ring/päev)
  • Kõik põhiturniiril osalevad amatöörmängijad saavad vapustava mängijate paketi, professionaalid naudivad suuri rahalisi auhindu
  • Tyyni – elamused, sõbrad. Nii uusi ja vanu!

PÕHITURNIIRILE REGISTREERIMINE

Registreerimine avatakse rahvusvahelistele mängijatele 1.1.2022 kell 20:00 Eesti aeg (GMT+2)

Registreerimiseks on vaja:

  • Osalustasu (+kulude PayPal)
  • Maksmine kas Visa või Mastercardi kaardiga (deebet- või krediit) või PayPal kontoga
  • Kehtiv PDGA liikmelisus võistluse ajal
  • Registreerimisel ei pea te omama kehtivat PDGA liikmelisust

Vaata kõiki registreerimisandmeid siit: https://www.tyyni.com/registration-info/

KÕRVAL ÜRITUSTELE REGISTREERIMINE

Kõrval Üritustele registreerimine tehakse eraldi teatavaks.

Mõnel kõrvalüritusel võib osaleda ka ilma PDGA litsensi omamatta, näiteks paarivõistlused ja Triloogia challange.

Kõrvalürituste andmed tulevad kevad-suve aeg , lingid registreerumistele shedule – lehele (inglise keeles):  https://www.tyyni.com/event-schedule/

%d bloggers like this: